هرآنچه که باید راجع به افزایش ارتفاع تاور کرین بدانید در کیا تاورکرین .

تأمین قطعات

تاورکرین کیا تاور کرین سالهاست در امر واردات تاورکرین فعالیت میکند و به همین دلیل تمامی خدمات ارائه شده توسط ما شامل فروش و اجاره قطعات تاورکرین با کمترین هزینه ممکن انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید
تعمیرات تاورکرین و مونتاژ انواع آنها در کیا تاورکرین

تعمیرات و بازسازی و ارتقاء

ماشین آلات جهت سرعت بخشیدن به انجام فرآیندهای صنعتی و عمرانی و نیز ایجاد سهولت در انجام فعالیت ها، رعایت اصول و الزامات ایمنی در استفاده از ماشین آلات بیشتر از پیش مورد توجه صنعتگران در تمامی حوزه های صنعتی و عمرانی واقع گردیده است.

بیشتر بخوانید
مونتاژ و دمونتاژ انواع تاورکرین ها در کیا تاورکرین و انتقال تاورکرین با ارزان ترین قیمت در کیا تاورکرین.

مونتاژ و دمونتاژ

مونتاژ جرثقیل برجی به تجربه بسیاری نیاز دارد. تاورکرین کیا تاور کرین با کارشناسان مجرب در زمینه مونتاژ تاورکرین علاوه بر نصب و راه‌اندازی، به گارانتی خدمات خود نیز می‌پردازد. این بیمه و گارانتی تنها شامل تاورکرین های خریداری شده نمی‌باشد.

بیشتر بخوانید
مشاوره تاورکرین,بچینگ پلانت و... به طور رایگان در کیا تاورکرین.

مشاوره فنی

مشاوران فنی این واحد به شما در زمینه ی خرید ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و راه سازی، قطعات مربوطه، عیب یابی دستگاه ها و یا تعمیرات آنها مشاوره خواهند داد و شما را در رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالاتتان یاری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
بازرسی انواع تاور کرین ها طبق استاندارد جهانی در کیا تاورکرین . بازرسی فنی تاورکرین

خدمات سرویس و نگهداری تاورکرین

کیا تاور کرین پس از فروش تاور کرین و آسانسور های کارگاهی و بچینگ پلانت، دسترسی به سرویس فنی و تکنسینهای قابل اعتماد جهت کاهش زمان توقف و خرابی دستگاهها و به حداکثر رساندن سرعت کار در پروژه های شما ضروری است.

بیشتر بخوانید
خرید و فروش و اجاره تاورکرین در کیا تاورکرین با ارزان ترین قیمت.

خرید و فروش و اجاره

اجاره تاورکرین تنها یکی از خدمات  کیا تاور کرین میباشد. این شرکت سالهاست که در عرصه ماشین‌آلات ساختمانی خصوصاً جرثقیل برجی فعالیت دارد. این مرکز سالها پیش به واردات تاورکرین در انواع مختلف آن پرداخته است.

بیشتر بخوانید