هزینه نصب تاور کرین

آسانسور حمل بار و مصالح

 آسانسور حمل بار و مصالح:

 اصلی ترین آیتمی که در آسانسور کارگاهی یا همان آسانسور مخصوص حمل مصالح ساختمانی با اهمیت می باشد موضوع ظرفیت، ایمنی و قابل اعتماد بودن آن در حمل و نقل است.

در ساخت و ساز های تجاری و سایت های بزرگ کارگاهی کشور نیاز به راه اندازی این نوع آسانسور حس می گردد ، پیمانکاران با استفاده از آسانسور کارگاهی به راحتی میتوانند “بهروری” و “ایمنی” را در کارگاه خود ارتقا بخشند و روند رفت و آمد کارگران و حمل مصالح ساختمانی به محل کار سهولت یابد .

این آسانسور باعث صرفه جویی در وقت پیمانکاران ،کارکنان و هزینه های پروژه می گردد و به جای اینکه  یک بار صعود طولانی را روزانه انجام دهد در کوتاهترین زمان ممکن مهندسین و پیمانکاران ،کارکنان را به محل پروژه می رساند، و در تقسیم مصالح ساختمان درطبقات نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید، که به نوبه خود باعث افزایش بهره وری و صرفه جویی در وقت و هزینه شده و امکان نظارت بهتر را فراهم مینمایید.

انواع آسانسور های حمل بار

محیط هایی که طبق مصوبه اتحادیه جهانی، نصب و استفاده از آسانسور های کارگاهی یا همان آسانسور های حمل مصالح یا آسانسور باری به آنها پیشنهاد می گردد عبارتند از:

ساختمان های بالای 25 متر و برج ها

 ساخت پل ها و تونل ها

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

کارگاه های صنعتی

 پروژه های ساخت و ساز

پروزه های بازسازی بناهای تاریخی

کشتی سازی و بنادر

 صنایع معادن

انواع آسانسورهای باری:

  • آسانسور حمل مصالح و نفر :

آسانسور حمل بار و مصالح برای پروژه های در حال ساخت مانند برج ها و ساختمان های بالای 25 متر  از ظرفیت 500 کیلو گرم تا ظرفیت 5000 کیلو گرم قابل اجرا و توان حمل مصالح و ایمنی حمل نفر را دارد ، آسانسور های مدل “دیفالت” این شرکت از چند ویژگی منحصر به فرد به شرح زیر برخوردار میباشد.

√ توان بالای حمل مصالح

√ ایمنی حمل نفر

√ حرکت نرم و بدون صدا با سرعت استاندارد

√ عدم نیاز به اپراتور در داخل کابین

√ لول گیری دقیق بر سر طبقات

√ نصب سریع و آسان در پروژه

√ امکان نصب در مکان های مختلف مانند چاهک آسانسور، کانال ، نمای ساختمان ،پل ها ، صنایع نفت و گاز ،معادن

√ کیفیت بالا و قیمت رقابتی

√ خدمات پس از فروش و هزینه نگهداری بسار کم

√ امکان جابه جایی برای پروژه های مشابه

  • آسانسورهای مخصوص حمل بار و نفر :

عمدتا این آسانسورها در برج ها استفاده می گردد به نام آسانسور باربر جهت حمل اسباب و بار کنار آسانسور نفر بر طراحی میگردد تا چنانچه نیاز به حمل اسباب منزل و یا بار باشد آسیبی به آسانسور نفر بر نرسد و از این دستگاه استفاده شود.

  • آسانسور مخصوص حمل بار:

از این آسانسور صرفا جهت حمل بار استفاده میگردد و ایمنی حمل نفر را ندارد این نوع دستگاه معمولا در کارگاه های صنعتی جهت حمل و نقل ابزار و دستگاه و بار مورد استفاده قرار میگیرد.

 با توجه به کیفیت بالا و عملکرد بی نظیر آسانسور های ما در کارگاه های اجرایی، می توانید محصولات ما را در صنایع  مختلف در سراسر کشور پیدا کنید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

4 + 1 =