بهترین برندهای آسانسور کارگاهی

بهترین برندهای آسانسور کارگاهی

در بازار شرکت‌های زیادی وجود دارند که آسانسورهای کارگاهی را ساخته و یا مونتاژ می‌کنند. برخی از فعالان این حوزه با وارد کردن قطعات آسانسورهای کارگاهی و مونتاژ آن‌ها اقدام به فروش می‌کنند و برخی نیز خود به ساخت، مونتاژ و فروش این آسانسورها می‌کنند و با برندهای ایرانی و خارجی وارد بازار می‌کنند. در ادامه به چند برند برتر آسانسور کارگاهی اشاره شده است.

آسانسور کارگاهی آلیماک

آسانسور کارگاهی آلیماک (alimak) برند آلیماک برندی سوئدی است که شهرت جهانی خود را از تیراژ بالای تولید انواع آسانسورهای کارگاهی دارد. مزیت این آسانسور در مقایسه با دیگر آسانسورهای کارگاهی در استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات است.

آسانسورهای آنکا

برند آنکا یکی از باکیفیت‌ترین آسانسورهای کارگاهی را تولید می‌کند. شرکتی آمریکایی که سابقه کار و تجربه بالایی هم در این زمینه دارد سازنده این بالابرهای کارگاهی است. مهم‌ترین عامل موفقیت این برند هم استفاده از پرسنلی ماهر و کار بلد است.

آسانسورهای پگا

این آسانسور محصول کشور چک اسلواکی است که در جابه‌جایی مصالح و افراد واقعاً موفق بوده است. داشتن سیستم کنترلی قوی و همینطور وجود سیستم (pega-fault) در این آسانسور جهت تشخیص آسان عیوب را می‌توان از ویژگی‌های منحصر به فرد این آسانسور کارگاهی یادآور شد.

آسانسور کارگاهی تِک

آسانسورهای کارگاهی تِک (tcch) بر اساس ظرفیت‌های مختلفی طراحی و با توجه به نیاز مشتریان در اندازه‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. آسانسورهای تولید شده در شرکت تک در سه ظرفیت ۱۵۰۰، ۲۰۰۰، ۲۵۰۰ کیلوگرمی و با سرعت‌های مختلفی تولید می‌شوند. این آسانسورها قابلیت رسیدن تا ارتفاع ۱۵۰ متری را دارند.

آسانسور کارگاهی اهرم کو

شرکت اهرم کو از شرکت‌های تولید کننده و نصاب آسانسورهای کارگاهی فعال در ایران است. این شرکت علاوه بر بالابرهای کارگاهی اقدام به ساخت تاور کرین و بچینگ نیز می‌کند.

آسانسور کارگاهی پابصیران

شرکت پابصیران نیز از شرکت‌های تولید کننده تجهیزات کارگاه‌های ساختمانی در ایران است که ساخت انواع آسانسور کارگاهی، بچینگ، پمپ بتن، کلایمر، بوم توزیع بتن، جدول ریز بتن، تراک میکسر، جرثقیل‌های سقفی خاص و پمپ بتن دکل را در دست دارد.

انواع آسانسورهای کارگاهی مصالح بر:

  1. یک نوع از آسانسورهای مصالح بربا موتورهای برقی کار می کنند و دکل آنها در محیط پیرامونی ساختمان در دست احداث نصب شده و پس از اتمام پروژه جمع آوری می گردد.
  2. نوع دیگر آن ها در محل اصلی آسانسور ساختمان نصب می گردد و پس از اتمام پروژه و پایان عملیات ساخت و ساز، آسانسورهای کارگاهی از چاهک آسانسور خارج شده و آسانسور مسافربر اصلی جایگزین آن می گردد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

14 − یازده =