کاربردهای آسانسور کارگاهی آلیماک

آسانسور کارگاهی آلیماک به عنوان یکی از بهترین برندهای ساخت آسانسور در دنیاست که به وسیله تیمی حرفه ای و باتجربه در زمینه ساخت و طراحی آسانسورهای کارگاهی تولید می شود. برندی که حتی توانسته از شرکت های دیگر سازنده آسانسور کارگاهی از جمله کارخانه ها و شرکت های چینی هم جلو بزند و افتخارات مثال زدنی را در این زمینه برای خود رقم بزند.

صادرات گسترده این محصول به نقاط مختلف دنیا هم از دیگر افتخارات پرسنل و متخصصان این شرکت است که می تواند در جذب مشتریان و افزایش فروش بسیار مؤثر باشد.

 کاربردها و موارد استفاده آسانسور کارگاهی آلیماک

از جمله موارد بسیار مهمی که در زمان خرید این دستگاه آسانسور باید بدانید در رابطه با کاربردها و استفاده های آن است.

  • . به کارگیری آسانسور کارگاهی آلیماک در صنایع مختلفی از جمله صنعت پتروشیمی و البته صنعت گاز و نفت در ایران و جهان که موجب پیشرفت هر چه بیشتر و سرعت بالای انجام کار می شود.
  • . استفاده جهت ساخت ساختمان ها و بناهای مختلف برای حمل و نقل آسان مهندسان، کارگران و همین طور مصالحی از جمله کاشی، گچ، موزاییک، سرامیک و غیره

آیا استفاده از آسانسور کارگاهی آلیماک با ایمنی بالا همراه است؟

بحث ایمنی و امنیت آسانسورهای کارگاهی از جمله موارد بسیار مهم و کلیدی است که در صورت عدم توجه از طرف کارفرمایان و مهندسان ممکن است نتایج جبران ناپذیر و وحشتناکی را به دنبال داشته باشد.

در رابطه با ایمنی دستگاه آسانسور کارگاهی آلیماک باید خدمت شما عرض کنیم که به دلیل وجود المان های مختلفی بر روی این دستگاه می توان امنیت آن را تا حد زیادی تضمین کرد و نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

نصب پاراشوت بر روی تمامی دستگاه های آسانسور الیماک

نصب پاراشوت بر روی آسانسور کارگاهی الیماک موجب می شود تا آسانسور به طور ناگهانی به سمت پایین سقوط نکند.

نصب سوئیچ های ایمنی بر روی دستگاه آسانسور آلیماک

ایمنی بالای دستگاه آسانسور کارگاهی آلیماک مرهون نصب سوئیچ های ایمنی بر روی درب ورودی دستگاه است. در واقع، در تمامی آسانسورها این سوئیچ ها را می توانید در طول مسیر حرکت دستگاه به سمت بالا یا پایین پیدا کنید اما ایمنی دستگاه در صورتی تأمین می شود که به جز این مورد شاهد نصب سوئیچ های ایمنی بر روی درب دستگاه های آسانسور هم باشیم.

نصب نرده امگا در آسانسور کارگاهی آلیماک 

این نرده بسیار کاربردی و مفید می تواند مانع مؤثری برای ورود اشیاء یا افراد به داخل آسانسور باشد و از این رو امنیت اشخاص و یا اشیاء داخل دستگاه تا حد زیادی حفظ می شود.

مزایای خرید بالابر کارگاهی آلیماک در مقایسه با دیگر آسانسورها چیست؟

خرید آسانسور کارگاهی آلیماک در قیاس با دیگر انواع آسانسورهای کارگاهی تولید شده در ایران و خارج از کشور با مزایایی در زمان خرید مستقیم و همین طور عمده همراه است. مهم ترین مزایای خرید این دستگاه را می توان در کیفیت بالای تمام قطعات به کار رفته در ساخت آن و همین طور یافتن آسان هر یک از قطعه ها در صورت نیاز به تعویض دانست.

از طرف دیگر، امنیت بالای این دستگاه مثال زدنی است و خیال کارفرما را از بابت خرید این دستگاه عالی و کاربردی راحت می کند.

مشخصات فنی آسانسور کارگاهی آلیماک

یکی از مواردی که در زمان خرید انواع مدل های آسانسور کارگاهی آلیماک باید به آن توجه داشت اطلاع از مشخصات فنی آن هاست. مشخصاتی که اطلاع از آن ها می تواند کمک بزرگی به شما در زمان خرید و تهیه دستگاه آسانسور باشد.

مشخصات فنی مدل SC 65/32 آسانسور کارگاهی آلیماک

مدل SC 65/32 یکی از بهترین و کاربردی ترین مدل های آسانسور آلیماک است که با داشتن سرعتی بالا می تواند کارهای شما را در زمان کوتاهتری پیش ببرد. طراحی عالی و فوق العاده این وسیله و هم همین قابلیت بالای آن در کم شدن مصرف انرژی را می توان از مزیت های بالای آن دانست.

ار طرف دیگر خوشبختانه کار نصب این دستگاه آسانسور نیز بسیار آسان صورت می گیرد و نکته جالب هم سه دربی است که در آن تعبیه شده است.

در ادامه با ذکر مشخصات فنی مدل SC 65/32 در خدمت شما هستیم.

  •  اتاقک داخلی آسانسور کارگاهی 2 و نیم متر ارتفاع دارد.
  • بالاترین حد ظرفیت دستگاه آسانسور کارگاهی برابر با 2 تن یا همان 2000 کیلوگرم است.
  • طول و عرض اتاقک این مدل از آسانسور کارگاهی به ترتیب برابر با 3/2 متر و 1/5 متر است.
  • حداقل قدرت برق مورد نیاز برای استفاده از دستگاه برابر با  سه فاز است.
  • این مدل از آسانسور آلیماک در دو نوع دو یا سه موتوره تولید می شود.
  • این دستگاه می تواند اجسام را از فاصله 150 تا 300 متری بالا ببرد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

شانزده + شش =