تامین،تعمیر و اجاره قطعات تاورکرین

تأمین قطعات

تاورکرین کیا تاور کرین سالهاست در امر واردات تاورکرین فعالیت میکند و به همین دلیل تمامی خدمات ارائه شده توسط ما شامل فروش و اجاره قطعات تاورکرین با کمترین هزینه ممکن انجام میگیرد.

تعمیرات تاورکرین و مونتاژ انواع ان ها

تعمیرات و بازسازی و ارتقاء

ماشین آلات جهت سرعت بخشیدن به انجام فرآیندهای صنعتی و عمرانی و نیز ایجاد سهولت در انجام فعالیت ها، رعایت اصول و الزامات ایمنی در استفاده از ماشین آلات بیشتر از پیش مورد توجه صنعتگران در تمامی حوزه های صنعتی و عمرانی واقع گردیده است.

مونتاژ و دمونتاژ انواع تاورکرین ها

مونتاژ و دمونتاژ

مونتاژ جرثقیل برجی به تجربه بسیاری نیاز دارد. تاورکرین کیا تاور کرین با کارشناسان مجرب در زمینه مونتاژ تاورکرین علاوه بر نصب و راه‌اندازی، به گارانتی خدمات خود نیز می‌پردازد. این بیمه و گارانتی تنها شامل تاورکرین های خریداری شده نمی‌باشد.

146912 terexctt20210.jpg 616212 - مشاوره فنی

مشاوره فنی

مشاوران فنی این واحد به شما در زمینه ی خرید ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و راه سازی، قطعات مربوطه، عیب یابی دستگاه ها و یا تعمیرات آنها مشاوره خواهند داد و شما را در رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالاتتان یاری خواهند کرد.

Tower2BCrane - خدمات سرویس و نگهداری

خدمات سرویس و نگهداری

کیا تاور کرین پس از فروش تاور کرین و آسانسور های کارگاهی و بچینگ پلانت، دسترسی به سرویس فنی و تکنسینهای قابل اعتماد جهت کاهش زمان توقف و خرابی دستگاهها و به حداکثر رساندن سرعت کار در پروژه های شما ضروری است.

product 500x500 - خرید و فروش و اجاره

خرید و فروش و اجاره

اجاره تاورکرین تنها یکی از خدمات  کیا تاور کرین میباشد. این شرکت سالهاست که در عرصه ماشین‌آلات ساختمانی خصوصاً جرثقیل برجی فعالیت دارد. این مرکز سالها پیش به واردات تاورکرین در انواع مختلف آن پرداخته است.