خرید و فروش و اجاره تاورکرین

کیفیت در مبحث تاورکرین (Tower Crane) اولین شاخصه یک انتخاب مناسب برای کاربران این ابزار صنعتی شگفت انگیز می باشد از این رو ما با تکیه بر دانش و تجربه خود بهترین گزینه ها را جهت پروژهای صنعتی و ساختمانی بشما معرفی میکنیم. تاورکرین هایی که کیا تاورکرین در بخش خرید و فروش و اجاره تاورکرین به شما معرفی می‌کند پاسخگوی نیازهای شما در هر ابعاد و شعاعی می باشد و دارای قدرت مانور بالا و بازدهی بسیار عالی هستند.

اجاره تاورکرین تنها یکی از خدمات  کیاتاور کرین میباشد. این شرکت سالهاست که در عرصه ماشین‌آلات ساختمانی خصوصاً جرثقیل برجی فعالیت دارد.  این مرکز سالها به واردات تاورکرین در انواع مختلف آن پرداخته است که تاورکرین‌های پتن نیز جزوی از آنهاست.

علاوه بر اجاره تاور کرین ، حمل نقل و نصب تاور کرین در محل کارفرما میباشد تا کارفرما دغدغه ای جهت نصب تاور کرین نداشته باشد .

خرید و فروش و اجاره تاورکرین در این مرکز طبق نرخ‌های اتحادیه و بصورت کاملا حرفه‌ای انجام میگیرد. تمامی تاورکرین‌های اجاره داده شده دارای بیمه‌نامه حمل و نصب میباشند. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان جرثقیل برجی اجاره شده را به محل اعزام خواهند کرد. آنها با رعایت تمامی قوانین ذکر شده از سوی اتحادیه به مونتاژ تاورکرین انتخابی شما میپردازند. لازم بذکر است تمامی خدمات ارائه شده از سوی شرکت شامل گارانتی میباشد.