تاور کرین ها برای بلند کردن بار های سنگین استفاده می شوند. آن ها می توانند بار های با وزن بیشتری را بلند کنند زیرا ظرفیت وزن بیشتری دارند. تاور کرین ها اشکال مدرن جرثقیل های تعادلی هستند(برای اطلاعات بیشتر به بخش مشاوره تاورکرین ،کیا تاور کرین مراجعه کنید). ببشترین تقاضا برای این محصول در هندوستان می باشد. چون تاور کرین ها از ظرفیت بالابری بالایی برخوردار هستند، از آن ها برای ساخت بناهای بسیار بلند استفاده می شود. بسیاری از شرکت های ساختمانی از این مدل جرثقیل ها برای مقاصد متفاوت استفاده می کنند. اما از آن جا که این وسیله گران قیمت است باید هنگام خرید آن به نکات زیادی توجه شود. و همچنین به دلیل اهمیت کاربردی آنها و حساسیت عملکردشان ، قبل از استفاده  باید از ایمنی فنی آنها مطئن شویم.

گروه مهندسی امجدیان توانسته تا گروهی از متخصصین و کارشناسان تاورکرین( جرثقیل های برجی) را گرد هم آورد و خدمات با بازدید از پروژه و ارزیابی تاورکرین یا آسانسورکارگاهی مناسبی به شما معرفی کند . مشاوره های ارائه شده ی مجموعه کیا تاور کرین، توسط متخصصان مجرب و با سابقه ی مجموعه ی فنی مهندسی کیا تاور کرین صورت می گیرد. مشاوران فنی این واحد به شما در زمینه ی خرید ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و راه سازی، قطعات مربوطه، عیب یابی دستگاه ها و یا تعمیرات آنها مشاوره خواهند داد و شما را در رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالاتتان یاری خواهند کرد.
این مشاوره ها بنا به درخواست شما، بصورت تلفنی یا حضوری قابل ارائه است و در صورت تمایل و درخواست شما، کارشناسان بخش فنی این واحد جهت تأمین ماشین آلاتی نظیر تاور کرین و آسانسور کارگاهی و بچینگ پلانت و تجهیزات و یا قطعات مربوطه ی مورد نیاز شما اقدام خواهند کرد.

لازم به ذکر است خدمات مشاوره برای خرید تاورکرین کاملا رایگان بوده است.