شبیه ساز تاور کرین

شبیه ساز تاور کرین

شبیه ساز تاور کرین چیست؟

مدل یا شبیه ساز تاور کرین یک دستگاه کاملا مدرن و دیجیتال است که می تواند فضایی با شباهت زیاد به فضای داخلی تاورکرین و همچنین فضای خارجی آن درهنگام عملیات حمل بار شبیه سازی کند. این امر به کارآموز امکان می دهد تا بتواند در فضای واقعی و بدون ریسک خطرات کار با تاور کرین حقیقی اصول پایه ای آموزش آن را زیر نظر یک مربی و کارشناس فنی مجرب بیاموزد.

چه شرکت هایی از این شبیه ساز استفاده می کنند

تا آنجا که در اخبار و مقالات آمده است اغلب شرکت ها از جمله پُتن فرانسه و لیبهر آلمان و دیگر شرکت ها برای مشتریان خود که در مقیاس بزرگ دست به سفارش خرید یا قرارداد ساخت میزنند این امکان را فراهم می کند تا آموزش و نحوه کار تاورکرین ها را در فضایی شبیه سازی شده بوسیله این شبیه ساز بیاموزند.

تکنولوژی بکار رفته در شبیه ساز

این شبیه ساز برای القای حس واقعی بودن از عینکی که  فضای واقعی را تلقین می کند استفاده میکند.

کابین اپراتور هر آن چیزی که می بایست یک کابین مجهز داشته باشد را دارا می باشد .  تابلوبرق های مخصوص هم به همان شکل اصلی و با همان کارای جهت آموزش نصب شده است.

آموزش در شرایط مختلف

یکی دیگر از آموزش های این شبیه ساز کار در شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین کار در سایت های مختلف صنعتی و ساختمانی است این مهم به وسیله عینک بسیار پیشرفته که بر روی چشمان کارآموز نصب شده انجام می شود و بدین ترتیب هنرجویان و کارآموزن این عرصه شرایط کاری و آب و هوایی را سنجیده و با نوع عکس العمل ها و تصمیماتی که می بایست اتخاذ نمایند در شرایط بسیار واقعی آشنا می شوند.

این شبیه ساز در ایران

با رونق گرفتن ساخت و ساز در ایران می توانیم شاهد ورود این مدل شبیه ساز به ایران باشیم.

اگر این اتفاق بیوفتد شاید قدمی جدی در حفظ  جان کارکنان این صنعت و آموزش اصولی رانندگان تاورکرین بیوفتد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

20 − چهارده =